Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Adnan Menderes Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Adnan Menderes Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Adnan Menderes Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Adnan Menderes Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  Adnan Menderes Üniversitesi öğrencilerine pek çok farklı bölümde okuma imkânı sunarken bu bölümlerin ders içeriklerini ise İngilizce ağırlıklı olarak belirlemiştir. Öğrenciler bu ders içeriklerinde başarı sağlayabilsinler bir yıllık bir hazırlık dil eğitimi uygulanmaktadır. Bu hazırlık dil eğitimine okula ilk kez kayıt yaptıracak olan kişiler ve daha önce muafiyet sınavında başarısız olmuş kişiler girebilmektedirler. Adnan Menderes Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için kişilerin okulun belirlediği taban puanının üstüne çıkması gerekmektedir. Kişiler bu sınava dönem başında ve dönem sonunda girebilmektedirler. Muafiyet sınavına daha önceden girmiş olan kişiler eğitim hayatları bitene kadar bu sınava girme hakkına sahiptirler.

  Muafiyet Sınavı Kaç Oturumdan Oluşmaktadır?

  Muafiyet sınavına girecek olan öğrenciler 4 farklı oturumdan sınav olacaklardır. Bu oturumların başlama saati üniversitenin resmi internet sitesinde öğrencilere duyuru şeklinde verilmektedir. Okuma, dinleme, yazma ve dil bilgisi sınavları ilke öğrencinin İngilizce bilgisinin dersler için yeterli olup olmadığına bakılır. Kişi bu 4 oturumdan yeterli puanı alır ise hazırlık eğitiminden muaf tutulacaktır. Bir yıl süren bu hazırlık eğitiminden muaf olan kişiler kendi bölümlerinde derslerine girebilirler. Adnan Menderes Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için hızlandırılmış kurslar verilmektedir. Sadece muafiyet sınavına yönelik olan bu kurslarda kişilere başlangıç seviyesinde İngilizce öğretimi yapılır ve sınav için yeterlilik elde etmesi sağlanır. Kişiler sınav sonuçlarını okulun öğrenci bilgilendirme sisteminden görebilirler.