İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz İzmir Ekonomi Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  Sınav Nasıl Oluyor?

  İngilizce dil seviyeleri yeterli bulunmayan öğrenciler için Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından yürütülen İngilizce Hazırlık Programı yer almaktadır. Çeşitli bölümlerin kazanılmasıyla birlikte bir yıl süre ile okunulan hazırlık okulu muafiyeti için İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavları bulunmaktadır. Aynı zamanda çeşitli sınavlarda alınan başarılı durumlarla da İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama işlemleri söz konusu olabilmektedir. Muafiyet için gerekli koşullar ise sınavlara göre değişkenlik göstermektedir. YDS ile İYS için 65 puan yeterli olurken TOEFL IBT 78 ön lisans için aranmaktadır.

  Kimler Girebiliyor?

  Yabancı Diller Bölümü tarafından düzenlenen İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavları tüm lisans ve ön lisans öğrencileri için uygun olmakla birlikte programın İngilizce eğitim diline sahip olması gereklidir. Bununla birlikte lisans eğitimine devam eden kişilerin veya hazırlık okulunda bulunan kişilerin girmesinde de bir sakınca yoktur.

  Kaç Beceri Gerektiriyor?

  İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama özelinde hizmet sağlayan kurslar tarafından verilen eğitimler sonucunda başarılı olunma ihtimali yüksek olmakla birlikte İngilizce kelime ve dil bilgisi kullanımı önemli bir alan tutmaktadır. Bununla birlikte Reading, Writing, Speaking gibi beceri unsurları da olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır.

  Kaç Saat Sürüyor?

  Modern eğitim metotlarıyla İngilizce dilinin öğrenilmesini sağlayan İzmir Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Okulu muafiyeti için gerekli olan sınavlar farklı zaman dilimlerinde yapılmakla birlikte aynı zamanda durumsal anlamda da farklılık içermektedir. Yeni kabul edilen kişilerin İzmir Ekonomi Üniversitesi hazırlık atlama fiyatları ve sınavları hakkında bilgilendirilmesi yapılmakla birlikte yıl içinde belli tarihlerde düzenlenmeye devam etmektedir.