Marmara Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Marmara Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Marmara Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20,30,40,50,60 saat şeklinde uygulanmaktadır. Dersler üniversitelerin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Marmara Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır. Birebir hazırlık atlama kursu programlarımız ile siz de PROFICIENCY’e son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Marmara Üniversitesi proficiency sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Bu noktada sizlerden istediğimiz ise; şu anki seviyenizden hedeflediğiniz seviyeye gelebilmeniz için yeterli zamanı ayırabilmeniz, derslere devamlılık göstermeniz, eğitmenlerimizin rehberliğine güvenip dört beceri üzerine yapacağı ve yaptıracağı tüm çalışmaları aksatmadan yürütmenizdir. Kariyer Yolu Eğitim Kurumlarının hazırlık atlama kursu programlarına katılan öğrencilerinin başarı oranı oldukça yüksektir. Belirtilen şartları karşılayan yeni öğrencilerimiz için de başarı kaçınılmazdır.

 

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

  1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
  2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
  3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
  2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
  3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Tüm Üniversitelerde Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! (Birebir Eğitim)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Marmara Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

1 Yıl süreyle devam eden hazırlık okulundan muaf olunabilmesi için gerekli olan Marmara Üniversitesi hazırlık atlama işlemi için belli kriterlere sahip sınav bulunmaktadır. Sadece İngilizce değil, farklı dillerde öğrenim sunan tüm bölüm öğrencileri için geçerli olmaktadır.

Sınav Nasıl Oluyor?

Yılda dört kez olmakla birlikte genel itibariyle yeni kayıt yaptıran öğrenciler güz dönemi muafiyet sınavına girmektedir. Bununla birlikte mazeret sınav hakkı da bulunmamaktadır. Marmara Üniversitesi hazırlık atlama sınav içeriği çeşitli bölümlerden oluşmakla birlikte çoktan seçmeli 60 soru bulunmaktadır. Kelime bilgisi başta olmak üzere grammer konuları, okuma bölümleri, anlama ve yorumlama kısımları vardır. 100 puan üzerinden en az 60 alınması gerekli olurken farklı yabancı dil sınavlarında elde edilen başarılar sonucunda da Marmara Üniversitesi hazırlık atlama işlemi yapılabilmektedir. TOEFL için 72, CAE/CPE için C, PTE ACADEMİC için 55 yeterlidir.

Kimler Girebiliyor?

Gerek %100 gerekse %30 yabancı dilde eğitim alan bölümlere girmeye hak kazanan tüm öğrenciler için Marmara Üniversitesi hazırlık atlama sınavı bulunmakla birlikte daha önceki yıllarda başarısız olmuş kişilerin girmesi de mümkündür. Aynı zamanda üniversite ile ilişiği olmayan kişilerin girmesi de söz konusu olabilmektedir.

Kaç Beceri Gerektiriyor?

Kelime bilgisiyle birlikte okuma-anlama ve yazma becerileri önemli olurken sorular çoktan seçmelidir. Bununla birlikte dil bilgisi konuları da önemli bir yer tutarken Marmara Üniversitesi hazırlık atlama kursları da önemli oranda fayda getirmektedir.

Kaç Saat Sürüyor?

Yıl içinde farklı zaman dilimlerinde yapılan Marmara Üniversitesi hazırlık atlama sınavları 60 sorudan oluşmakla birlikte Arapça, Almanca, Fransızca, İngilizce gibi farklı dil özelinde yapılmaktadır. Bundan dolayı sınav sistemi aynı olsa da süre ve tarihler değişkenlik içermektedir.