Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20,30,40,50,60 saat şeklinde uygulanmaktadır. Dersler üniversitelerin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Ahi Evran Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır. Birebir hazırlık atlama kursu programlarımız ile siz de PROFICIENCY’e son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Ahi Evran Üniversitesi proficiency sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Bu noktada sizlerden istediğimiz ise; şu anki seviyenizden hedeflediğiniz seviyeye gelebilmeniz için yeterli zamanı ayırabilmeniz, derslere devamlılık göstermeniz, eğitmenlerimizin rehberliğine güvenip dört beceri üzerine yapacağı ve yaptıracağı tüm çalışmaları aksatmadan yürütmenizdir. Kariyer Yolu Eğitim Kurumlarının hazırlık atlama kursu programlarına katılan öğrencilerinin başarı oranı oldukça yüksektir. Belirtilen şartları karşılayan yeni öğrencilerimiz için de başarı kaçınılmazdır.

 

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

  1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
  2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
  3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
  2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
  3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Tüm Üniversitelerde Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! (Birebir Eğitim)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ahi Evran Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Kırşehir’de bulunan Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerin ilk olarak eğitim öğretim hayatına başlamadan önce bir yıllık bir İngilizce hazırlık eğitimi almasını zorunlu tutmaktadır. Kişiler bu eğitim ile İngilizce alt yapılı olan derslere hazırlanmaktadırlar. Ahi Evran Üniversitesi hazırlık atlama sınavı düzenleyerek kişiler eğer yabancı dil konusunda yeterli bulunurlarsa bu bir yıllık hazırlık eğitimini almak zorunda değillerdir. Hazırlık sınavı ise kişilerin İngilizce konusunda okuma, dinleme, yazma ve dil bilgisi yeterliliklerini ölçme üzerine kuruludur. Bu sınav ile kişiler üniversitenin belirlediği taban puanını aşarlar ise hazırlık eğitiminden muaf sayılacaklardır.

Muafiyet Sınavına Kimler Girebilirler?

Hazırlık muafiyet sınavına okula ilk defa kayıt yaptıracak olan öğrenciler ve daha önceden muafiyet sınava girip başarısız olmuş kişiler girebilirler. Bu muafiyet sınavı için kişiler okulun resmi sitesinden duyurular bölümüne bakarak bilgi edinebilirler. Genellikle hazırlık muafiyet sınavı okullar açılmadan 10 gün önce dönem başında yapılmaktadır. Tekrar sınava girecek olan kişiler ise hem dönem başında hem de dönem sonunda bu muafiyet sınavına girebilirler. Okuldan mezun olana dek muafiyet sınavına girme hakkı öğrencilere verilmiştir. Ahi Evran Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için hızlandırılmış kurslar düzenlenmektedir. Bu kurslar ile kişilere başlangıç seviyesinden İngilizce eğitimi verilir ve muafiyet sınavında kişilerin taban puanını geçmesi sağlanır. Üniversite öğrencileri bu kurslar ile kısa sürede yabancı dilde muafiyet sınavı için yeterlilik kazanabilirler.