Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Atılım Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Atılım Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Atılım Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  Atılım Üniversitesine başlayacak öğrencilere kayıt esnasında seviye tespit sınavı uygulanır. Bu sınavla öğrencinin İngilizce seviyesi ölçülerek öğrenci seviyesine göre uygun hazırlık sınıfına yerleştirilir. Seviye tespit sınavında A (orta üstü) puan alan öğrenciler eğitim dönemi başında yapılacak olan İngilizce yeterlilik sınavına girmeye hak kazanır. Bu sınavdan geçemeyen öğrenciler A düzeyinde oldukları için A (orta üstü) gruplara yerleşerek hazırlık sınıfına başlarlar. Sınavı geçen öğrenciler ise lisans eğitimlerine başlayabilirler.

  Atılım Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı (APEX)

  Atılım Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavına (APEX) üniversitede lisans ve lisansüstü programlara kayıt olmak isteyen öğrencilerin girmesi gerekmektedir. Sınav 100 puan üzerinden hesaplanmakta olup, geçer not 60’dır. İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencileri ile Mütercim Tercümanlık okuyacak bölüm öğrencileri için sınav geçme notu ise; 65’tir. Sınav İngilizce seviyesi Avrupa Dil Standartlarına göre B1 ve B1+ olanların rahatlıkla çözebileceği şekildedir.
  APEX sınavı; dinleme, okuma, yazma, dilbilgisi ve kelime bilgisi bölümlerinden oluşmaktadır. Dinleme sınavı iki bölümde gerçekleştirilir. İlk bölümde adaya sohbet, seminer, karşılıklı konuşma, radyo programı gibi bir metin dinletilir. Öğrenciden metni anlaması, konuşmanın içeriğini ayırt edip, konuşmacıların duygularını belirleyebilmesi beklenir. Öğrenci karşısına çıkan çoktan seçmeli soruları dinleme parçasına göre yanıtlar. Dinleme sınavının ikinci bölümünde ise öğrenciden dinlediği metinden çıkarımlar yapabilmesi ve bunları not alabilmesi beklenir. Ardından gelecek olan çoktan seçmeli soruları öğrenciler aldıkları notlara göre yanıtlar. APEX’in okuma bölümde öğrenciden İngilizce 3 yada 4 adet metni anlayarak okuması, metnin ana fikrini kavraması, metnin amacını belirleyerek metinden çıkarım yapabilmesi ve bu bağlamda metinle ilgili çoktan seçmeli olarak gelen soruları yanıtlaması istenir. APEX’in kelime ve dilbilgisi bölümü kendi içinde iki ayrı bölümden oluşur. Bu bölümlerin her biri toplam 20 soru içeri.. Bu bölümlerde öğrenciye 3 ya da 4 adet metin verilir. İlk bölümde öğrencinin sözcük bilgisi, ikinci bölümde ise dil bilgisi çoktan seçmeli sorularla ölçülür. Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavının yazma bölümünde ise öğrencilerden bir eleştiri yazısı ya da bir görüş yazısı yazmaları istenir. Bu kompozisyonu yazarken öğrencinin dilbilgisi kurallarına dikkat etmesi, konuyu bir bütünlük ve tutarlılık içinde yazabilmesi, uygun kelimeleri kullanabilmesi beklenmektedir.

  Atılım Üniversitesi hazırlık atlama kursu (APEX kursu) programlarımız hakkında bilgi alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.