Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Bahçeşehir Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  Bu sınav yazılı ve sözlü bölüm olmak üzere ikiye ayrılır. Sınav geçme notu 60 puandır.

  Yazılı Bölüm

  Bu bölümde 60 adet birer puanlık çoktan seçmeli sorular bulunmaktadır. Vocabulary, reading, use of English ve listening bölümleri ile bir essay çalışması bulunmaktadır. Vocabulary, reading ve use of English bölümleri için toplam süre 65 dakikadan oluşmaktadır.

  Vocabulary

  Burada 10 adet soru sorulmaktadır. Verilen cümlelerdeki boşluk için doğru kelimeyi bulmanız istenir.

  Reading Sınavı

  Bir uzun, iki kısa okuma parçasından toplam 20 adet soru sorulur. Burada öğrencinin ana fikri, metindeki detayları bulma gibi becerileri test edilir.

  Dilin Kullanımı Sınavı

  Bu bölümde 15 adet soru bulunmaktadır. 10 tanesi boşluk doldurma, 5 tanesi ise eş anlamlı cümleyi bulma sorusudur.

  Listening Sınavı

  Her biri iki kez dinletilen iki tip dineleme çalışması vardır.
  While Listening: Toplamda 5 adet soru bulunur. Bu konuşma parçası iki kişinin diyaloglarından oluşmaktadır. Sorular metin dinlenirken cevaplandırılır.
  Note Listening: Burada akademik bir konu hakkında üniversitede verilen bir ders dinletilir. Bu dinleme parçası hakkında 10 adet soru sorulur. Metin dinlenirken notlar alınır. Daha sonra sınav kâğıtları dağıtıldığında notlardan yararlanılarak sorular cevaplanır.

  Speaking Sınavı

  Bu sınava her öğrenci tek girer. Bir torbadan rastgele seçilen 2 adet soruya cevap verir. Sorular herkesin fikir sahibi olduğu güncel konulardan seçilir ve öğrencinin fikrini akıcı ve ayrıntılı bir şekilde anlatması istenir. Bu sınav 4-6 dakika sürer. 20 puan değerindeki bir sınavdır.

  Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursları ile sınava etkin bir şekilde hazırlanabilmek için bizlerle iletişime geçiniz.