Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Çankırı Karatekin Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Çankırı Karatekin Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Çankırı Karatekin Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Çankırı Karatekin Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  Çankırı Karatekin Üniversitesi İngilizce eğitim veren bir üniversite olup, öğrencilere bir yıllık bir hazırlık eğitimi sunmaktadır. Bu eğitim ile kişilerin İngilizce dil yeterliliği arttırılmaktadır. Konuşma, dinleme, yazma ve okuma derslerinden oluşan bu eğitim yılsonunda bir başarı sınavı ile kişilerin seviyesinin ölçülmesine dayanmaktadır. Kişiler bu puana göre kendi bölümlerine geçiş yapabilmektedirler. Çankırı Karatekin Üniversitesi hazırlık atlama sınavı ile İngilizcesi yeterli olan öğrencilere direk bölüme geçiş hakkı da sunmaktadır. Bu sınav da yine ders içerikleri gibi öğrenciler konuşma, dinleme, okuma ve yazma sınavlarına tabi tutulacaklardır.

  Hazırlık Muafiyet Sınavına Kimler Giriş Yapabilir?

  Hazırlık muafiyet sınavına ilk olarak okula yeni kayıt yaptıracak kişiler girebilirler. Aynı zamanda daha önce hazırlık eğitimi almış olup, bu eğitim sonrası sınavda başarısız olan kişiler de muafiyet sınavına girebilirler. Bu kişiler için muafiyet sınavı her dönemin başında ve sonunda tekrarlanmaktadır. Kişiler mezun olana kadar tüm dönemler boyunca bu sınava girebilmektedirler. Çankırı Karatekin Üniversitesi hazırlık atlama sınavına girecek olan kişiler mutlaka okulun ana sayfası üzerinden duyurulardan sınav tarihini ve saatini kontrol etmelilerdir. Genellikle sınav okul dönemi başlamadan 10 gün önce yapılmaktadır. Bu hazırlık muafiyet sınavı için kişilere hızlandırılmış İngilizce kursu da verilmektedir. Bu hızlandırılmış hazırlık atlama kursları ile sınavda yeterlilik elde edebilirsiniz ve okulun belirlediği taban puanını geçerek hazırlık okumadan döneminize geçiş yapabilirsiniz.