Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20,30,40,50,60 saat şeklinde uygulanmaktadır. Dersler üniversitelerin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Cumhuriyet Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır. Birebir hazırlık atlama kursu programlarımız ile siz de PROFICIENCY’e son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Cumhuriyet Üniversitesi proficiency sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Bu noktada sizlerden istediğimiz ise; şu anki seviyenizden hedeflediğiniz seviyeye gelebilmeniz için yeterli zamanı ayırabilmeniz, derslere devamlılık göstermeniz, eğitmenlerimizin rehberliğine güvenip dört beceri üzerine yapacağı ve yaptıracağı tüm çalışmaları aksatmadan yürütmenizdir. Kariyer Yolu Eğitim Kurumlarının hazırlık atlama kursu programlarına katılan öğrencilerinin başarı oranı oldukça yüksektir. Belirtilen şartları karşılayan yeni öğrencilerimiz için de başarı kaçınılmazdır.

 

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

  1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
  2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
  3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
  2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
  3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Tüm Üniversitelerde Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! (Birebir Eğitim)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Cumhuriyet Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Cumhuriyet Üniversitesi İngilizce ağırlıklı ders veren bir okul olup, kişileri bir yıllık hazırlık eğitimine tabi tutmaktadır. Bu eğitim ile kişilerin yabancı dil alt yapısı oluşturularak derslerde zorluk çekmemeleri sağlanmaktadır. Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık eğitimi için dil yeterliliği olan kişiler için bir muaf olma sınavı düzenlenmektedir. Bu hazırlık eğitimi muafiyet sınavı ile kişilerin İngilizce yeterlilikleri kontrol edilmektedir ve uygun görülen kişiler hazırlık okumak zorunda değillerdir, direk kendi bölümlerinin dönemi ile eğitime başlayabilirler. Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık atlama muafiyet sınavı dönem başında okullar açılmadan 10 gün önce yapılmaktadır.

Hazırlık Muafiyet Sınavına Kimler Girebilir?

Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık muafiyet sınavına okul dönemine yeni kayıt olacak kişiler ve daha önceden hazırlık eğitimi almış olup, sınavda başarısız olan öğrenciler girebilmektedirler. Bu sınavdan başarı elde edemem durumunda öğrenciler eğitim hayatları bitene kadar sınava girme şansına sahiptirler. Hazırlık eğitimi almış olup tekrar sınava girecek olan kişiler hem dönem başında hem de dönem sonunda sınava girebilirler. Cumhuriyet Üniversitesi hazırlık atlama sınavı dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört aşamadan oluşmaktadır. Kişilerin bu sınavlardan aldıkları notların ortalaması alınıp, hazırlık sınavı taban puanı için yeterli olup olmadığına bakılmaktadır. Kişiler mutlaka bu taban puanını geçmek zorundadırlar. Ayrıca kişiler bu muafiyet sınavı için hızlandırılmış hazırlık atlama kurslarına katılabilirler. Bu kurslar ile kişilerin dil konusunda yeterlilik kazanması sağlanmaktadır.