Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Dokuz Eylül Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Dokuz Eylül Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Dokuz Eylül Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce hazırlıktan muaf olarak, direkt bölüme başlamak isteyen öğrenciler Dokuz Eylül Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından düzenlenen muafiyet sınavına girmeli ve başarılı olmalıdır ya da Dokuz Eylül Üniversitesi’nin IELTS, TOEFL gibi sınavlara daha önce giren öğrenciler için belirlediği ve bu sınavlardan almaları gereken minimum puanı almış olmaları ve puanlarının geçerlilik sürecinin devam etmesi gerekmektedir.

  İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Muafiyet Sınavı Geçme Puanı


  Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce hazırlık eğitimini geçmek için dönem başında gireceğiniz hazırlık muafiyet sınavı bulunmaktadır. Bu sınav iki bölümden oluşmaktadır. Birinci aşama test aşamasıdır. Bu aşama toplam 70 puandan oluşmaktadır ve sınavın tamamına %70 oranında etki etmektedir. İkinci aşama ise 30 puandan oluşan essay adı verilen kompozisyon bölümüdür. Bu bölüm ise toplam puanınızın %30’una etki etmektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi hazırlık atlama sınavını geçebilmeniz için almanız gereken toplam puan ise 100’lük puanlandırma sistemi üzerinden 70’dir.

  Dokuz Eylül Üniversitesi Muafiyet Sınavı Test Bölümü Soruları


  Dokuz Eylül Üniversitesi hazırlık atlama sınavının ilk aşaması olan test bölümü kendi içinde bölümlere ayrılmaktadır. Bu bölümler toplam 100 sorudan oluşmaktadır. Bu sorular ve bölümler ise şu şekildedir:
  1. Bölüm, Kelime Bilgisi: İlk bölümde sınava giren öğrencinin kelime bilgisi ölçülür. Genellikle boşluk doldurma gibi sorulardan oluşmaktadır.
  2. Bölüm, Paragraf: Tipik paragraf sorularından oluşur ve öğrencinin İngilizce okuduğunu anlama becerisi ölçülür.
  3. Bölüm, Grammer: Grammer bölümü kolaydan zora doğru sıralanmıştır bunun nedeni grammer kısmının kur sistemine göre düzenlenmesinden kaynaklanmaktadır. Genellikle ilk sorular A1 ve A2 kurlarını kapsarken diğer sorular B1 ve üzeri kurlardaki konuları ve bilgileri kapsamaktadır.

  Dokuz Eylül Üniversitesi Essay (Kompozisyon) Bölümü


  Essay konusunda sınavı hazırlayanlar tarafından belirlenen bir konu üzerine yazmanız beklenir. Essay türleri genelde üçe ayrılmaktadır. Bunlar sırasıyla:
  1. Informative: Açıklama tarzı yazılan kompozisyondur. Bir konu verilir ve bu konu üzerine açıklama yapmanız istenir.
  2. Compare and Contrast: Benzer ve farklı yönlerini kıyaslamanız için bir konu verilir. Bu konu hakkında yazarsınız.
  3. Cause Effect: Verilen konuya göre neden sonuç ilişkisi kurmanız beklenir.

  Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavına bizlerle hazırlanmak isterseniz Dokuz Eylül Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımıza katılabilirsiniz. Hazırlık atlama kursu programlarımız tamamen sınava gireceğiniz üniversiteye göre hazırlanmaktadır.