Ege Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Ege Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Ege Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20,30,40,50,60 saat şeklinde uygulanmaktadır. Dersler üniversitelerin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Ege Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır. Birebir hazırlık atlama kursu programlarımız ile siz de PROFICIENCY’e son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursları

Ege Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Ege Üniversitesi proficiency sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Bu noktada sizlerden istediğimiz ise; şu anki seviyenizden hedeflediğiniz seviyeye gelebilmeniz için yeterli zamanı ayırabilmeniz, derslere devamlılık göstermeniz, eğitmenlerimizin rehberliğine güvenip dört beceri üzerine yapacağı ve yaptıracağı tüm çalışmaları aksatmadan yürütmenizdir. Kariyer Yolu Eğitim Kurumlarının hazırlık atlama kursu programlarına katılan öğrencilerinin başarı oranı oldukça yüksektir. Belirtilen şartları karşılayan yeni öğrencilerimiz için de başarı kaçınılmazdır.

 

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

  1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
  2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
  3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
  2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
  3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Tüm Üniversitelerde Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! (Birebir Eğitim)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ege Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Ege Üniversitesi, öğrencilere İngilizce eğitim veren bir okuldur ve kişilerin alt yapısı oluşması için ilk yıl hazırlık eğitimi verilerek öğrenciler İngilizce eğitime hazırlanmaktadır. Bu hazırlık eğitimi başlangıç seviyesinde olup bir de öğrencilere ek bir dil daha seçme şansı verilmektedir. Ege Üniversitesi hazırlık atlama için bir de muafiyet sınavı yapılmaktadır. Bu sınav ile kişiler bir yıllık eğitimden muaf tutulmaktadırlar. Hazırlık muafiyet sınavında üniversite bir taban puanı belirlemiştir ve kişiler bu taban puanının altında kalırlarsa bir yıllık dil eğitimini görmek zorundadırlar.

Hazırlık Muafiyet Sınav İçeriği

Hazırlık muafiyet sınavı dört ana başlıktan oluşmaktadır. İlk sınav dil bilgisi olup yazılı bir sınavdır. Bu sınavı geçen kişiler dinleme sınavına tabi tutularak kelimeleri anlama kapasitelerine bakılmaktadır. Daha sonra yazma ve okuma sınavları ile kişilerin dil yeterliliği ölçülmüş olunur. Bu dört sınavın ortalaması alınarak kişilerin taban puanını geçip geçilmediğine bakılır. Bu puanı aşan kişiler hazırlık eğitiminden muaf tutulur. Ege Üniversitesi hazırlık atlama sınavına daha önce muafiyet sınavını geçememiş olan hazırlık okuyan kişilerde girebilmektedirler. Bu sınava kişiler okul bitiş tarihine kadar her yıl dönem başında ve dönem sonunda girebilirler. Muafiyet sınavı için ayrıca hızlandırılmış kurslarda verilmektedir. Bu kurslar ile kısa sürede başlangıç seviyesinde İngilizce öğrenerek muafiyet sınavında başarı elde edebilirsiniz. Bu kurslar kişileri sadece muafiyet sınavı için hazırlamakta ve buna uygun olarak dil eğitimi vermektedir.