Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Gazi Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Gazi Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Gazi Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  Gazi Üniversitesinin İngilizce olarak eğitim yapan lisans programlarına kayıt olan öğrencilerinin ve önceki dönemde başarısız olan öğrencilerinin üniversitenin Yabancı Dilde Yeterlilik (Muafiyet) sınavına girmeleri gerekmektedir. Gazi üniversitesi hazırlık atlama sınavında başarılı olan öğrenciler hazırlık sınıfından muaf olarak lisans eğitimlerine başlayabilir. Başarısız olan öğrenciler ise hazırlık sınıfına yerleştirilir. Üniversitenin yabancı dil hazırlık programı gerektiren lisans bölümlerine dikey geçiş ve yatay geçiş ile geçiş yapan öğrencileri de bu sınava girmek durumundadır.

  Gazi Üniversitesi Genel Hazırlık İngilizce Yeterlilik (Muafiyet) Sınavı

  Gazi Üniversitesi, üniversite hazırlık muafiyet sınavı iki aşamada gerçekleştirilmektedir. Sınavın ilk aşaması okuma ve dilbilgisi bölümlerinden oluşmaktadır. İlk aşamadan minimum 59,5 puan alan öğrenciler 2. Aşama sınavına girebileceklerdir. İkinci aşama sınavı dinleme ve yazma bölümünden oluşmakta ve minimum 59,5 puan alan öğrenciler doğrudan lisans eğitimlerine başlayabilmektedir. İngilizce Yeterlilik Sınavından başarısız olan öğrenciler ise ayrıca yapılacak olan Gazi Üniversitesi Seviye Tespit Sınavına girerek seviyelerine uygun hazırlık sınıfına yerleştirileceklerdir.

  Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencileri İçin Yabancı Dil Muafiyet Sınavı

  İngilizce Öğretmenliği ve İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencileri farklı bir hazırlık muafiyet sınavına girer. Belirtilen bölüm öğrencilerinin gireceği yeterlilik sınavı iki aşamadan oluşmaktadır. Sınavın ilk aşamasında dinleme, paragraf ve cümle tamamlama, cloze test, anlamca yakın cümleyi bulma, paragraf soruları bulunmaktadır. Birinci aşama sınavından 59,5 puan üzeri alan öğrenciler iki aşamaya girmeye hak kazanır. Konuşma ve yazma bölümünden oluşan ikinci aşama sınavından 59,5 ve üzerinde alan öğrenciler doğrudan lisans eğitimlerine başlayabilecekken, belirtilen puanın altında alan öğrenciler ise hazırlık sınıfına devam edeceklerdir.

  Gazi Üniversitesi İngilizce Muafiyet Sınavına hazırlananlar için; Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen iletişime geçiniz.

  Gazi Üniversitesi Yabancı Dil Muafiyet Sınavı Denklik Tabloları


  Gazi Üniversitesi İngilizce Muafiyet Sınavı Denklik Tablosu

  Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı TOEFL IBT CAE/CPE PTE ACADEMIC IELTS ACADEMIC
  60 79 C 58 6.5

  Gazi Üniversitesi Almanca Muafiyet Sınavı Denklik Tablosu

  Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı TestDaF Goethe Zertifikat B2
  60 3×4=12 60

  Gazi Üniversitesi Arapça Muafiyet Sınavı Denklik Tablosu

  Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı YDS ARAPÇA
  60 60

  Gazi Üniversitesi Fransızca Muafiyet Sınavı Denklik Tablosu

  Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı DELF B2
  60 50