İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20,30,40,50,60 saat şeklinde uygulanmaktadır. Dersler üniversitelerin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz İstanbul Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır. Birebir hazırlık atlama kursu programlarımız ile siz de PROFICIENCY’e son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen İstanbul Üniversitesi proficiency sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Bu noktada sizlerden istediğimiz ise; şu anki seviyenizden hedeflediğiniz seviyeye gelebilmeniz için yeterli zamanı ayırabilmeniz, derslere devamlılık göstermeniz, eğitmenlerimizin rehberliğine güvenip dört beceri üzerine yapacağı ve yaptıracağı tüm çalışmaları aksatmadan yürütmenizdir. Kariyer Yolu Eğitim Kurumlarının hazırlık atlama kursu programlarına katılan öğrencilerinin başarı oranı oldukça yüksektir. Belirtilen şartları karşılayan yeni öğrencilerimiz için de başarı kaçınılmazdır.

 

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

  1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
  2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
  3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
  2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
  3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Tüm Üniversitelerde Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! (Birebir Eğitim)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Lisans görmeye hak kazanmış öğrencilerin bir yıl boyunca hazırlık görmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen İstanbul Üniversitesi hazırlık atlama sınavları belli periyodik zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Üniversitenin Yabancı Diller Bölümü tarafından yapılmakla birlikte tüm unsurlar belli bir düzen içinde hazırlanmaktadır.

Sınav Nasıl Oluyor?

Ülkemizin en önemli üniversiteleri arasında yer almakla birlikte lisans eğitimi için İngilizce hazırlık sınavının geçilmesi için yapılan İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavı farklı tarihlerde olmakla birlikte farklı soru tiplerinden oluşmaktadır. Özel destek alınması durumunda çok daha kolay bir şekilde başarılı olunması sağlanırken İngilizce kullanıma bağlı olarak kelime özelindeki soru sayısı 17’dir. Bununla birlikte okuma ve anlama odaklı paragraflarında bulunduğu sınav sisteminde başarı kriteri ise yarısının üstündedir.

Kimler Girebiliyor?

İstanbul Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavları tüm hazırlık sınıfı öğrencileri için geçerli olmakla birlikte aynı zamanda başarısız olmuş diğer öğrenciler tarafından da tercih edilebilmektedir. Bununla birlikte üniversite ile ilişiğini kesmiş olmasına rağmen, diğer öğrenciler de hazırlık atlama sınavına girilebilmektedir.

Kaç Beceri Gerektiriyor?

İngilizce dil bilgisi özelinde grammer yapıları ve kuralları gerekli olurken Writing, Reading, Speaking becerilerinin de ortalamanın üstünde olması gerekli durumlar arasındadır. İstanbul Üniversitesi hazırlık atlama kursları tarafından verilen eğitimlerde becerilerinin geliştirilmesi söz konusu olmakla birlikte çalışmaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Kaç Saat Sürüyor?

İstanbul Üniversitesi hazırlık atlama fiyatları farklılık göstermekle birlikte süre veya farklı nedenlerden dolayı başarısız olunması durumunda tekrar girilebilme hakkı verilmektedir. Bununla birlikte lisans öğrenimi için ise başarıya göre belirlenen kurlardan devam edilmektedir. Sonrasında öğrenim görülecek alana geçilmektedir.