Karadeniz Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Karadeniz Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20,30,40,50,60 saat şeklinde uygulanmaktadır. Dersler üniversitelerin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Karadeniz Teknik Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır. Birebir hazırlık atlama kursu programlarımız ile siz de PROFICIENCY’e son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursları

KTÜ Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Karadeniz Teknik Üniversitesi proficiency sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Bu noktada sizlerden istediğimiz ise; şu anki seviyenizden hedeflediğiniz seviyeye gelebilmeniz için yeterli zamanı ayırabilmeniz, derslere devamlılık göstermeniz, eğitmenlerimizin rehberliğine güvenip dört beceri üzerine yapacağı ve yaptıracağı tüm çalışmaları aksatmadan yürütmenizdir. Kariyer Yolu Eğitim Kurumlarının hazırlık atlama kursu programlarına katılan öğrencilerinin başarı oranı oldukça yüksektir. Belirtilen şartları karşılayan yeni öğrencilerimiz için de başarı kaçınılmazdır.

 

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

  1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
  2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
  3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
  2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
  3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Tüm Üniversitelerde Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! (Birebir Eğitim)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Karadeniz Teknik Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

Sınav Nasıl Oluyor?

Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından yapılan muafiyet sınavları sonucunda Karadeniz Teknik Üniversitesi hazırlık atlama hakkı elde edilmekle birlikte Avrupa Ortak Dil Çerçevesi seviyelerinde dil yeterliliğine sahip olduğu kabul edilmektedir. Karadeniz Teknik Üniversitesi hazırlık atlama işlemlerinin online olarak yapılmasının ardından üç farklı oturumdan oluşan sınavların tamamına girilmesi gerekmektedir. Birinci oturum yazılı sınav olurken dil bilgisi, kelime bilgisi ve okuma-anlama düzeylerine yöneliktir. Toplam puana katkısı %60 olmakla birlikte yazılı sınav sonrasında Writing bölümü bulunmaktadır. Akademik makale yazmaya yönelik olan yazma bölümü sonrasında ise dinleme sınavı gerçekleştirilmektedir. %20 katkı sağlayan bu iki oturumla birlikte sınav sona ermektedir.

Kimler Girebiliyor?

İnternet sitesi üzerinden belirtilen hususlara sahip olunması durumunda dil sınavlarına girilmesi söz konusu olurken İngilizce akademik takvim içerisinde sınav tarihleri bulunmaktadır. İngilizce eğitim sunulan bölümlere girmeye hak kazanan lisans öğrencileriyle birlikte daha önceden Karadeniz Teknik Üniversitesi hazırlık atlama sınavı özelinde başarısız olan kişiler girebilmektedir.

Kaç Beceri Gerektiriyor?

İlk oturum için dil bilgisi kurallarıyla birlikte kelime seviyesi de gerekli olurken Writing kısmında çok daha detaylı öğrenim süreci şarttır. Karadeniz Teknik Üniversitesi hazırlık atlama kursları tarafından sağlanan eğitim desteği ile üç oturumda da başarılı olunması söz konusudur. Writing ve Dinleme oturumları çok daha dikkat gerektirmekle birlikte aynı zamanda telaffuz bilgisi de önemli olmaktadır.

Kaç Saat Sürüyor?

Üç farklı oturumda gerçekleştirilen muafiyet sınavı için birtakım zorunluluklar bulunmakla birlikte sınav süresi de Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından belirlenerek açıklanmaktadır. Bununla birlikte yeterli sınav süresine sahip olan oturumlar arasında bekleme süresi bulunmaktadır. Yeterlik Sınavları için mazeret sınavları ise yapılmamaktadır.