Katip Çelebi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Katip Çelebi Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Katip Çelebi Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Katip Çelebi Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Katip Çelebi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Katip Çelebi Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Katip Çelebi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  İngilizce eğitim sunan programların kazanılmasının ardından gerekli olan becerilere sahip olunması durumunda Katip Çelebi Üniversite hazırlık atlama sınavları çok daha önemli hale gelmektedir. Bu sınavlarda başarılı olunmasıyla birlikte hazırlık okulundan muafiyet sağlanırken doğrudan lisans eğitimine başlanılabilmektedir.

  Sınav Nasıl Oluyor?

  İki oturum halinde düzenlenen Katip Çelebi Üniversitesi hazırlık atlama sınavları farklı tarihlerde yapılmaya devam edilmektedir. Genel itibariyle eylül ayında olmakla birlikte ilk oturumda genel test soruları bulunmaktadır. Daha çok kelime ve grammer bilgisine dayalı olan ilk oturum sınavından sonra Writing odaklı bir saat süren makale yazım süreci başlamaktadır. İki oturumdan da başarılı olunması gerekli olurken Katip Çelebi Üniversitesi hazırlık atlama kursları tarafından verilen eğitimlerin faydası da büyüktür.

  Kimler Girebiliyor?

  Lisans öğrencileri için uygun olunmasının yanı sıra önceki yıllarda Katip Çelebi Üniversitesi hazırlık atlama sınavları özelinde başarısızın olan tüm hazırlık sınıfı öğrencileri de katılım gösterebilmektedir. Bununla birlikte eğitim süresince %30 İngilizce eğitim dili bulunan tüm bölümler için İngilizce hazırlık okulu zorunlu olmakla birlikte sınavda başarısız olunması halinde bir yıl süreyle hazırlık okul eğitimi alınmaktadır. Bununla birlikte sınavda elde edilen başarıya göre öğrenciler kurlara yerleştirilmektedir. Hazırlık okulunda kurlarda başlanılarak eğitim alınmaktadır.

  Kaç Beceri Gerektiriyor?

  Başta kelime bilgisi olmak üzere dil bilgisi kuralları çok daha büyük önem taşırken yazma becerisi de ikinci oturum sınavında önemli bir işleve sahiptir. Katip Çelebi Üniversitesi hazırlık atlama dersleri alımlarında belli aşamalara dikkat edilmesi de çok daha iyi bir puanın elde edilmesini sağlayabilmektedir.

  Kaç Saat Sürüyor?

  İlk oturumda farklı konu başlıklarıyla birlikte okuma ve anlama kısımları da bulunmaktadır. 1,5 saat süren ilk oturum sonrasında Katip Çelebi Üniversitesi hazırlık atlama sınavı ikinci oturumu başlamaktadır. Yaklaşık 1 saat içinde bu oturumda tamamlanmaktadır. Sınav süresi 2.5 saat olurken başarı kriteri de farklı hususlara göre değerlendirilmektedir.