Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Osmangazi Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Osmangazi Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Osmangazi Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Osmangazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olup, öğrencilere %100 İngilizce eğitim vermektedir. Bu eğitim için de dil yeterliliği olmayan kişiler bir yıllık bir hazırlık eğitimine tabi tutulmaktadırlar. Bu eğitim ile kişiler İngilizce eğitimi alarak dönem derslerine hazırlanmaktadır. İngilizcesi yeterli olan kişiler için ise muafiyet sınavı uygulanmaktadır. Bu muafiyet için kişilerin dönem başlamadan önce mutlaka başvuruda bulunup dört aşamadan oluşan sınava girmelilerdir. Muafiyet sınavı okuma, dinleme, yazma ve konuşma bölümlerinden oluşmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için mutlaka okulun duyuru bölümünden sınav bilgilerini tarihi ve saatini takip etmelisiniz. Bu muafiyet sınavı genellikle okul ders dönemi başlamadan 10 gün önce yapılmaktadır.

  Muafiyet Sınavına Girecek Olan Kişiler Nelere Dikkat Etmelidir?

  Muafiyet sınavına döneme yeni kayıt olacak öğrenciler ve daha önce hazırlık eğitimi alıp sınavlarda başarısız olan kişiler girebilmektedir. Daha önce başarısız olup tekrar bu sınava girecek olan kişiler dönem başında ve dönem sonunda olmak üzere, mezun olana kadar bu sınava girebilirler. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hazırlık atlama sınavı için ayrıca kişilerin okulun belirlediği taban puanını geçmeleri şartı bulunmaktadır. Bu puan 60 olup, kişilerin gireceği dört sınavın ortalaması alınıp, sınav puanları hesaplanmaktadır. Kişiler 60 puan ve üzeri alarak bu hazırlık eğitiminden muaf olabilirler. Bu muafiyet sınavı için ayrıca hazırlık atlama hızlandırılmış kursları da verilmektedir. Kurslardan faydalanarak da sınavda başarı elde edebilirsiniz.