TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

TED Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! TED Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz TED Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen TED Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı (TEDÜ – EPE)

  TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı (TEDÜ-EPE), TED üniversitesindeki lisans programlarına başlamak isteyen öğrencilerin İngilizcedeki dört beceri üzerine akademik yeterliliklerinin değerlendirilebilmesi için yapılmaktadır. Bu sınavdan en az 75 puan alan öğrenciler doğrudan bölümlerine başlayabilmektedir. Sınav 3 bölümden oluşmaktadır.

  TEDU-EPE Sınavı 1. Bölüm

  Birinci bölüm; akademik okuma ve akademik dinleme bölümleridir. Okuma bölümünde öğrencinin akademik metinleri okuduğunda anlayabilme becerisi ölçülür. Dinleme bölümünde ise; öğrencinin genel konuşma ve akademik eğitimleri anlayabilme becerisi ölçülür.

  TEDU-EPE Sınavı 2. Bölüm

  Sınavın ikinci bölümü yazma becerisini ölçmek için yapılmaktadır. Bu bölümün ilk kısmında öğrenciden sözlü olarak gelen bilgiyi analiz edip, çıkarım yaparak yazılı bir yanıt vermesi beklenir. İkinci kısımda ise genel bir konu hakkında makale yazması istenir.

  TEDU-EPE Sınavı 3. Bölüm

  Sınavın üçüncü bölümü olan konuşma becerisinin ölçüldüğü kısımda öğrencinin genel konulardan oluşan kısa bir metne yanıt verme yeteneği değerlendirilir.

  TED Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı (TEDU-EPE) Denklik Tablosu

  TEDÜ-EPE YDS YÖKDİL FCE CAE CPE IELTS Akademik TOEFL IBT PTE
  75 80 80* B C C 6.5* 79* 55*

  *YÖKDİL puanı sadece lisansüstü programlar için kabul görmektedir.
  *IELTS Akademik için ortalamada 6.5 puanın yanı sıra her bölümden en az 5.5 puan alınması gerekmektedir.
  *TOEFL IBT kompozisyon notunun en az 20 olması gerekmektedir.
  *PTE sonucunun İngilizce Öğretmenliği ve İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğrencileri için en az 65 olması gerekmektedir.

  TED Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımızla TEDÜ-EPE sınavına hazırlanabilirsiniz. TEDÜ-EPE kursu hakkında ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.