TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20,30,40,50,60 saat şeklinde uygulanmaktadır. Dersler üniversitelerin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz TOBB Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır. Birebir hazırlık atlama kursu programlarımız ile siz de PROFICIENCY’e son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

Üniversite Hazırlık Atlama Kursları

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen TOBB Üniversitesi proficiency sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Bu noktada sizlerden istediğimiz ise; şu anki seviyenizden hedeflediğiniz seviyeye gelebilmeniz için yeterli zamanı ayırabilmeniz, derslere devamlılık göstermeniz, eğitmenlerimizin rehberliğine güvenip dört beceri üzerine yapacağı ve yaptıracağı tüm çalışmaları aksatmadan yürütmenizdir. Kariyer Yolu Eğitim Kurumlarının hazırlık atlama kursu programlarına katılan öğrencilerinin başarı oranı oldukça yüksektir. Belirtilen şartları karşılayan yeni öğrencilerimiz için de başarı kaçınılmazdır.

 

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

  1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
  2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
  3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
  2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
  3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Tüm Üniversitelerde Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı! (Birebir Eğitim)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

TOBB üniversitesi hazırlık atlama sınavı; öğrencinin uygun hazırlık sınıfına yerleştirilebilmesi için yabancı dil düzeyini belirleyebilmek ve hazırlık sınıfından muaf olabilmesi için hedef dildeki yeterliliğini ölçebilmek için yapılan sınavdır.

TOBB Üniversitesi Yabancı Dil Düzey Belirleme Sınavı

Düzey belirleme sınavına yalnızca üniversiteye yeni kayıt olan öğrenciler girebilir. Eski öğrenciler ise TOEFL ITP sınavına girer. Yabancı dil düzey belirleme sınavında 60 soru ve 50 dakikadan oluşan dilbilgisi ve kelime bilgisi, 40 soru ve 40 dakikadan oluşan okuma ve kavrama, 25 soru ve 30 dakikadan oluşan dinleme ve kavrama bölümleri bulunmaktadır. Bu sınavı geçen öğrenciler ikinci aşama olan TOEFL ITP sınavına girmeye hak kazanır.

TOBB Üniversitesi TOEFL ITP Sınavı

TOEFL ITP sınavında 50 soru ve 40 dakikadan oluşan dinlediğini anlama, 40 soru ve 25 dakikadan oluşan dilbilgisi ve kelime bilgisi, 50 soru ve 55 dakikadan oluşan okuduğunu anlama bölümleri bulunmaktadır. TOEFL ITP yeterlilik sınavından minimum 500 puan (İngiliz Dili ve Edebiyatı için 550 puan) alan öğrenciler bölümlerine kayıt olabilirler. 500 puan altı alan öğrenciler ise aldıkları puana göre kendilerine uygun olan kurdan İngilizce hazırlık sınıfına başlar.

TOBB Hazırlık Atlama Sınav Sonuçlarına Göre Hazırlık Sınıfı Kur Tablosu

KURLAR Seviye Düzey Belirleme Sınavı TOEFL ITP Sınavı
AF Kuru Temel 0-49 Puan
A Kuru Başlangıç 50 – 64 399 ve altı
B Kuru Orta-Alt 65 ve üstü 400-449
C Kuru Orta 65 ve üstü 450-499
D Kuru Orta-Üst 65 ve üstü 500-549 İDE Öğrencileri

Dış Sınavlar ile TOBB Hazırlık Atlama Denklik Tablosu (İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Hariç)

TOEFL ITP TOEFL IBT PEARSON PTE ACADEMIC YDS/e-YDS
500 61 59 75

İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Hazırlık Atlama Denklik Tablosu

TOEFL ITP TOEFL IBT PEARSON PTE ACADEMIC YDS/e-YDS CAE
550 79 – 80 76 80 CAE C1 Düzeyi C Notu

**TOBB üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız ile sınava hazırlanabilirsiniz. TOBB TOEFL ITP kursu programlarımız öğrencinin seviyesine göre planlanmaktadır.