Ufuk Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Ufuk Üniversitesi Hazırlık Atlama

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın! (Birebir Eğitim - Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı)

Tamamı alanında uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın! Ufuk Üniversitesi hazırlık atlama kursu programlarımız birebir dersler şeklinde verilmekte olup, dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine yönelik olarak 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Dersler üniversitenin sınav formatına son derece hakim alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim içeriğimiz Ufuk Üniversitesi sınav formatında hazırlanmış olup, sonuç odaklıdır.

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

En İyi Hazırlık Atlama Kursu

Ufuk Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Eğitim İçeriği


4 Beceride Akademik Eğitimler (Dört beceri üzerine listening, writing, reading, speaking alanlarında akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)

Puan Arttıracak Kalıplar (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)

Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Birebir Ders Üst Düzey Başarı (Alanında marka hocalardan alacağınız seviyenize ve eksiklerinize yönelik planlanan birebir derslerle başarıyı şansa bırakmıyoruz..)

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı


Tamamen Ufuk Üniversitesi hazırlık atlama ve muafiyet sınavı formatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık atlama kursu programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan profesyonel eğitim kadromuzla sizleri sınava eksiksiz hazırlıyoruz! Kariyer Yolunuzda sizlere eşlik edebilmek için sadece bir telefonunuzu bekliyoruz..

Gelin birlikte başaralım ve yıllarca binlerce öğrenciye eşlik ettiğimiz bu serüvende sizin de adınızı gurur tablomuza yazalım..

**Kariyer Yolu Eğitim Kurumları tamamen akademik yabancı dil sınavı eğitimleri (Hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL vb.) alanında hizmet veren uzman SINAV eğitimi kurumlarındandır.

Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıdaki konulardan bir tanesini seçip writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
Proficiency Kursu

Bizimle Üniversite Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Tamamen sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına uygun olarak alacağınız akademik eğitimlerle ve hedefe nokta atışı yapabileceğiniz stratejik gösterimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın. (Alanında uzman hocalarla..)

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

ÖN KAYIT – ÖN BİLGİ FORMU

Hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için ön kayıt/ön bilgi formumuzu doldurarak eğitim danışmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


  Ufuk Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı

  Ufuk Üniversitesi İngilizce hazırlık sınıfından ve yükümlülüklerinden muaf olabilmek için Üniversite’nin İngilizce Yeterlilik sınavından 100 üzerinden en az 60 puan almış olmak gerekir. Ufuk Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı, her yıl akademik yıl başlangıcı olan Eylül ayında, Rektörlük tarafından belirlenen yer ve tarihte gerçekleştirilir. Bu sınavdan 60 puan ve üzeri alarak başarılı olan öğrenciler hazırlık sınıfı eğitimlerinden muaf olup, kayıt yaptırdıkları bölüm derslerine başlayabileceklerdir.

  Hazırlık muafiyet sınavları, öğrencilerin doğrudan fakülte öğrenimine başlayabilmeleri bakımından çok önemlidir. Öğrencilerin büyük çoğunluğu hazırlık sınıfı derslerini atlayarak doğrudan fakülte derslerine başlamayı amaçlamaktadır. Hazırlık sınıfı derslerinin de en az fakülte ders içerikleri kadar yoğun ve zorlayıcı olduğu düşünüldüğünde, hazırlık sınıfını okumadan bölüm derslerine başlamak öğrenciler için daha caziptir.

  Kurumumuz tarafından, öğrencilerin zorlu hazırlık sınıfını atlayarak alan derslerine geçebilmelerini kolaylaştırmak için Ufuk Üniversitesi hazırlık sınıfı atlama sınavına hazırlık kursları düzenlenmektedir.

  Ufuk Üniversitesi İngilizce Yeterlik Sınavı tek oturumdan oluşmaktadır. Bu oturumda öğrencilere, 80 adet çoktan seçmeli soru yöneltilmektedir. Sınav Süresi 150 dakika olarak belirlenmiştir.

  Çoktan seçmeli sorular, öğrencilerin İngilice dilbilgisi, kelime bilgisi, okuduğunu anlama gibi yetkinliklerini ölçmek üzere hazırlanmıştır. Ufuk Üniversitesi örnek hazırlık atlama sınav soruları incelemeleri, test çözümleri, okuma bilgisi geliştirme gibi bölümlerden oluşan dersler, öğrencileri hazırlık atlama sınavına en doğru şekilde hazırlayacaktır.