Proficiency Kursu

Proficiency kursu programlarımız her üniversiteye göre ayrı ayrı düzenlenmektedir. Üniversitelerin sınav formatları değişiklik gösterebilmektedir.  Bu nedenle proficiency kursu programlarımız düzenlenirken üniversite tarafından yapılan hazırlık atlama sınavı formatları baz alınmaktadır.

Sınavlar genellikle hedef dildeki okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerisini ölçmeye yönelik planlanmaktadır. Proficiency kursu programlarımız da bu becerileri geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra öğrencilere sınav teknikleri gösterilmektedir. Girecekleri sınavların formatına uygun olarak deneme sınavları ve bu sınavların kritikleri yapılmaktadır. Böylece öğrencinin gerçek sınavdaki durumunu erkenden görebilme ve eksiklerini giderebilme şansı olacaktır. Tüm eğitmenlerimiz sınav formatına hakim profesyonel öğretmenlerden oluşmaktadır. Bu nedenle sizi sınava eksiksiz hazırlayabilmek için gerekli eğitimi verecek ve gerekli rehberliği yapacaklardır.

Bilkent Üniversitesi PAE sınavı, ODTÜ, Hacettepe, Ankara, Gazi, Atılım, Ufuk, Yıldırım Beyazıt, TOBB, THK Üniversitesi hazırlık atlama sınavı, TEDÜ-EPE sınavı, Başkent Üniversitesi proficiency sınavı gibi birçok üniversitenin hazırlık atlama sınavına yönelik proficiency kurslarımız bulunmaktadır. Sınava gireceğiniz üniversiteye yönelik hazırlamış olduğumuz proficiency kursu detaylarına sitemizdeki ilgili üniversite sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.